کلینیک دندانپزشکی صدرا
خدمات

لیست خدمات تخصصی کلینیک ما

خدمات تخصصی کلینیک دندانپزشکی صدرا

کلینیک دندانپزشکی صدرا یکی از معدود کلینیک های تخصصی در شهر اصفهان می باشد. در کلینیک دندانپزشکی صدرا تمامی تخصص ها وجود دارد و بیمارن می توانند از تمامی خدمات ما استفاده کنند.

لیست خدمات مرکز به صورت زیر است:

ترمیم خط لبخند یا لبخند هالیوودی

به هماهنگ سازی و هارمونی اجزاء صورت، فک و شکل دندان ها ترمیم خط لبخند گفته می شود. این کار در واقع قرار دادن دندان ها و اجزای فک در موقعیت مناسب است. ترمیم لبخند یکی از خدمات تخصصی کلینیک صدرا می باشد که به طور کاملا تخصصی توسط متخصصان فکر و صورت کلینیک انجام می گیرد.

لمینت لایه ای از مواد همرنگ با دندان است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندان ها یا بستن فاصله بین دندان ها و درمان دندان های شکسته روی دندان ها قرار می گیرند و دارای دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی می باشد. کلینیک دندانپزشکی صدرا با دارا بودن بهترین متخصص ها و استفاده از مواد درجه 1 بهترین مرکز لمینت در اصفهان می باشد.

بلیچینگ یک روش بسیار موثر برای سفید کردن دندان ها است. بلیچینگ یکی از پر تقاضا ترین خدمات دندانپزشکی است که در کلینیک صدرا به تسط متخصص و به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

در صورتی که دندان هایتان دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شده است، ونیر کامپوزیت بهترین و به صرفه ترین گزینه برای ترمیم و بازگرداندن ظاهر زیبای دندان می باشد. استفاده از رزین های درجه 1 و دندانپزشکان متخصص از خدمات ویژه کلینیک دندانپزشکی صدرا در ونیر کامپوزیت می باشد.

روکش های زیرکونیا و فول سرامیک

 روکش های قدیمی به دلیل داشتن فلز پایه باعث تیره و کدر شدن دندان می شد. اما در روکش های تمام سرامیک  و زیرکونیا از فلز استفاده نمی شود به همین دلیل به یکی از بهترین روکش ها جهت زیبایی بیشتر دندن ها تبدیل شده است. در کلینیک دندانپزشکی صدرا با استفاده از بهترین مواد و تجهیزات به روز و متخصصان دندانپزشکی خدمات روکش های سرامیکی و زیرکونیا انجام می شود.

کاشت نگین

کاشت نگین یکی از خدمات زیبایی دندنپزشکی است که اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند عوارض زیادی به همراه داشته باشد. نگین دندان یک جواهرمصنوعی بیرنگ و کوچک از جنس سنگ است که با استفاده از یک چسب برای زیبایی طرح لبخند به سطح دندان متصل می شود. متقاضیان کاشت نگین می توانند با خیال آسوده کاشت نگین را در مرکز دندانپزشکی صدرا توسط متخصص انجام دهند تا مطمئن باشند آسیبی به دنداه هایشان وارد نمی شود.

image